لباس های سرنا ویلیامز در اپن امریکا 2022

سرنا ویلیامز و نایک در حالی که برای بازی در آخرین تورنمنت تنیس دوران حرفه ای درخشان خود آماده می شود، مجموعه ای از لباس ها و کفش های کتانی بلند را برای مسابقات آزاد ایالات متحده آماده کرده اند.

این نماد تنیس که ماه‌ها پیش بر اساس دیدگاه‌های ویلیامز طراحی شد، با لباسی الهام‌گرفته از اسکیت بازی به زمین می‌رود. به گفته نایک، با نشانه‌ها و جزئیات ساخت و ساز از لباس‌های مسابقه که اغلب روی یخ پوشیده می‌شوند، ویلیامز به دنبال طراحی برازندگی و ظرافت شبح اسکیت است.

این دامن با شش لایه ساخته شده است، به عنوان اشاره ای به شش عنوان انفرادی قبلی او در فلاشینگ میدوز، که در سال 1999 با اولین قهرمانی او در ایالات متحده در سن 17 سالگی آغاز شد. نایک همچنین برای ورود ویلیامز یک ژاکت و کیف جورابدار تهیه کرده است. هر کدام دارای کریستال های چسبانده شده برای درخشیدن در مسابقه تنیس عصر هستند.

سرنا روی پاهای خود یک نسخه ویژه از NikeCourt Flare 2 که جدیدترین کفش ورزشی تنیس این برند است، با الماس پوشانده شده است. این کفش‌های مشکی، همراه با شیار پر از الماس در امتداد پاشنه، دارای دوبره توری طلایی جامد با 400 الماس دستی هستند که در همکاری با شرکت جواهرات سرنا ویلیامز او ساخته شده‌اند.

پس از امضای قرارداد با نایک در سال 2003، ویلیامز یکی از چهره های برجسته این برند بوده است و مدت ها پس از بازنشستگی از این ورزش به همکاری خود با این شرکت ادامه خواهد داد. در اوایل سال جاری، به عنوان بخشی از جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت، نایک از ساختمان سرنا ویلیامز در دفتر مرکزی خود در بیورتون، اورگان، رونمایی کرد. این ساختمان وسیع با مساحت 1 میلیون فوت مربع اکنون بزرگترین ساختمان پردیس این برند است. علاوه بر چندین آزمایشگاه طراحی، استودیوهای تحقیقاتی و فضاهای ویترین، ارائه‌ها در تئاتر دو طبقه المپیا به نام دخترش برگزار می‌شود. ویلیامز همچنین برنامه سرنا ویلیامز طراحی خود را با نایک ادامه خواهد داد، شاگردی سالانه برای ترکیبی از 10 طراح جوان متنوع که مجموعه‌های کفش و پوشاک با برند سرنا را با این برند ایجاد می‌کنند.

کلمات کلیدی : پیمان اسپورت، مقاله

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به فروشگاه اینترنتی پیمان اسپرت می باشد و طراحی این سایت توسط مجید پیرحیاتی انجام شده است.